Piechotą przez lato! Dołącz do rywalizacji

Lato, kochani, lato! Najlepszy moment, by oprócz spoglądania przez okno zająć się oglądaniem świata nieco bardziej aktywnie. Dlatego zapraszam Was do wspólnego przemierzania tego lata na piechotę w rywalizacji Endomondo PIECHOTĄ PRZEZ LATO ze spojrzprzezokno.blog.pl.

DLA KOGO?

Wędrujesz po górach, spacerujesz po mieście, biegasz w parku, a może lubisz po prostu iść przed siebie? Dołącz do wspólnego maszerowania PIECHOTĄ PRZEZ LATO! Po co? Dla większej motywacji do ruszenia tyłka, dla zbiorowej frajdy, ale przede wszystkim dla zdrowia!

JAK?

Jeśli korzystasz już z aplikacji Endomondo, wystarczy, że znajdziesz rywalizację PIECHOTĄ PRZEZ LATO ze spojrzprzezokno.blog.pl i do niej dołączysz. Jeśli jeszcze nie korzystasz z Endomondo, ściągnij aplikację na swojego smartfona, załóż konto, a następnie dołącz do rywalizacji.

KIEDY?

Wydarzenie trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2016.

A WŁAŚCIWIE DLACZEGO?

Po 9 miesiącach znacznego oszczędzania sił, po przybraniu nadmiarowych ciążowych kilogramów chcę wrócić do formy i popracować nad kondycją. Z moim urodzonym pod koniec maja małym wielkim szczęściem pewnie nie będzie łatwo, ale trzeba spróbować 🙂 Planuję spacerować po Krakowie i wędrować po mniej lub bardziej górskich szlakach (jak bardzo górskich wyjdzie w praniu). Postawiłam sobie za cel przejść tego lata 300 km. Dla niektórych z Was nie zabrzmi to ambitnie, dla innych może wydać się sporym wyzwaniem. Dla mnie jest w sam raz 🙂

A dlaczego Ty chcesz ruszyć w drogę i jaki jest Twój prywatny cel na to lato? Piszcie w komentarzach 🙂

NAGRODY

Nagrodą dla zwycięzców niech będzie publiczne ogłoszenie wyników na blogu i wieeeeelkie brawa 🙂 A dla wszystkich uczestników ogromna satysfakcja! 🙂

PROPOZYCJA DLA WĘDRUJĄCYCH BLOGERÓW

Jeśli jesteś autorem bloga i dołączysz do rywalizacji PIECHOTĄ PRZEZ LATO wysyłaj do mnie informacje o trasach, które przejdziesz i opiszesz (z linkiem do PIECHOTĄ PRZEZ LATO), a ja zamieszczę link do Twojego wpisu na swoim blogu. Link znajdzie się w podsumowujących notkach, które będą się ukazywać raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.

CO DALEJ?

Teraz wystarczy tylko dołączyć do rywalizacji i w drogę – PIECHOTĄ PRZEZ LATO!

 

8 Replies to “Piechotą przez lato! Dołącz do rywalizacji

  1. Bardzo fajna inicjatywa, do której chętnie bym dołączyła, zwłaszcza podczas wędrówek w Bieszczadach lub Beskidach, tylko nie wiem, czy w tym roku będzie to do wykonania, najwyżej jesienią, bo moja mała jeszcze miesiąca nie skończyła. Z ciekawością będę zaglądała by zobaczyć jak sobie radzicie, pozdrawiam!

    1. mój maluszek ma niecałe 8 tygodni, więc jest niewiele starszy. w wysokie gory na pewno w tym roku się nie wybierzemy, ale na spacerach też można “robić” kilometry 🙂

  2. Fajna inicjatywa, zwłaszcza, że wszyscy przemieszczamy się samochodami, więc może to nam przypomnieć, że może jednak warto czasem zostawić go w garażu. Poza tym lato jest doskonałym czasem na tego typu akcje. Ja trochę biegam, dużo jeżdżę na hulajnodze, a kiedy wyjeżdżam na wakacje samochód stoi przez 2 tygodnie nietknięty. Lubię przemierzać nowe miejsca pieszo.

  3. ja też niedawno odpaliłam endomondo ; D Pakuje moją księżniczkę w chustę i idę przed siebie 🙂 co prawda nie zrobię dużo kilometrów bo małą waży 7 kg i ciężko się już idzie pod koniec, ale zawsze jakiś ruch ; D

  4. Super. Już się zapisałam. Wiele nas łączy bo też spaceruję i też urodziłam bobasa w maju także jest motywacja żeby zrzucić zbędne kg i się poruszać przy okazji :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *